Verejná správa
Obec Havranec
Všeobecná verejná správa
- Sídlo
- Havranec
- Od roku
- 1973
- IČO
- 00 330 477
Obec Havranec
Obec (obecný úrad), mesto (mestský úrad)
- Sídlo
- 090 02 Havranec
- Na trhu od
- 1. júla 1973
- IČO
- 00 330 477
- Právna forma
- Obec (obecný úrad), mesto (mestský úrad)
- Odbor (SK NACE 84.11)
- Všeobecná verejná správa
Organizácia v číslach
- 53
- rokov na trhu
- 1973
- rok vzniku
- 1
- položka predmetu činnosti
O organizácii
Spoznajte Obec Havranec
Obec Havranec sídli na adrese 090 02 Havranec. Zapísaná je od 1. júla 1973 (Osobitný právny predpis, ktorým sa zriaďuje orgán verejnej moci alebo verejnoprávna organizácia).
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Všeobecná verejná správa“ (84.11). Predmet činnosti tvorí 1 položka, napríklad všeobecná verejná správa.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Obec Havranec
- Právna forma
- Obec (obecný úrad), mesto (mestský úrad)
- IČO
- 00 330 477
- Dátum vzniku
- 1. júla 1973
- Sídlo
- 090 02 Havranec
- Osobitný právny predpis, ktorým sa zriaďuje orgán verejnej moci alebo verejnoprávna organizácia
- Štatistický úrad Slovenskej republiky, oddiel 313-5100, vložka č. 1435-18
- Sektor (ESA 2010)
- Miestna samospráva
- Odbor (SK NACE 84.11)
- Všeobecná verejná správa
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet činnosti
Čím sa Obec Havranec zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri.
-
Všeobecná verejná správa
Časté otázky
Základné informácie o organizácii
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde sídli Obec Havranec?
Sídlo je na adrese 090 02 Havranec.
Čím sa Obec Havranec zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Všeobecná verejná správa“ (84.11). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: všeobecná verejná správa.
Aké je IČO – Obec Havranec?
IČO je 00 330 477.
Kedy vznikla Obec Havranec?
Vznik: 1. júla 1973. Na trhu pôsobí 53 rokov.
Sídlo
Kde organizáciu nájdete
090 02 HavranecRegistrový súd: Štatistický úrad Slovenskej republiky
Spravujete túto organizáciu?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.